Finał projektu badawczego

Projekt realizowaliśmy od początku roku szkolnego. Dziesiątego października (w dniu imienin miesiąca) w poniedziałek nadszedł czas realizacji naszych projektów. Do 11:30 mieliśmy normalne lekcje, jak co tydzień. Wszyscy nie mogli się jednak doczekać chwili, gdy zobaczą efekt pracy innych klas (projekty realizowaliśmy klasami na dowolny temat).

O 11:30 rozpoczęła swoją projekcję filmu klasa druga. Sami go nakręcili. Trwał 28 minut i miał formę filmu naukowego, a był na temat mózgu. Mówili głównie o snach, oraz oszukiwaniu mózgu (np. iluzjami).

Po niech do akcji weszła klasa III. Oni pokazali filmik, po którym zrobili grę terenową. Całość była o Survivalu. Filmik był dość zabawny, a całość wraz z grą trwała 2 godziny.

Została nam jeszcze klasa pierwsza lecz zanim oni zaczęli oprowadzać nas po Starym Mieście w Krakowie pokazując kamienice (najstarsze, najładniejsze, najwyższe i inne), bo taki mieli temat, zjedliśmy obiad.

Wszystkie lekcje zakończyły się o 15:02, trzy minuty przed planowanym końcem. Z Placu Szczepańskiego wszyscy rozeszli się do domów.

Antoni Radomiński-Lasek

_mg_6859

_mg_6857

_mg_6848

_mg_6840

Bookmark the permalink.

Comments are closed.